Skip to main content

فیلم آموزشی بلاک کردن یا اجازه دادن هر برنامه به اینترنت از طریق دیوار آتش (فایر وال، fire wall) برای ویندوز 7 و 8.1 و 10

فیلم آموزشی بلاک کردن یا اجازه دادن  هر برنامه به اینترنت از طریق دیوار آتش (فایر وال، fire wall) برای ویندوز 7 و 8.1 و 10

بلاک کردن ;
شاید برای شما پیش آمده است که به دلایلی بخواهید تمام ارتباطات برنامه ای یا بازی را از اینترنت قطع کنید، مثلا یک برنامه دارید که فکر میکنید در صورتی که به اینترنت متصل شوید اطلاعاتتان را ارسال یا جاسوسی می کند . یا اینکه برنامه ای خاص یا برنامه هایی که نیازی به اینترنت ندارند بیشتر ترافیک اینترنت شمارار مصرف میکند و از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست چون مدام باید اینترنت بخرید. شما راحت می توانید طبق آموزش زیر دسترسی آن به اینترنت را کامل بلاک کنید.
در زیر دسترسی مرورگر فایرفاکس را توسط فایروال بلاک می کند که نتیجه اش باز نکردن هیچ وبسایتی می شود.

اجازه دادن یا از بلاک در آوردن;
اما شاید برای شما پیش آمده است که گاهی نیاز دارید یک برنامه به اینترنت دسترسی داشته باشد ولی توسط فایروال به صورت خودکار این اجازه به آن برنامه داده نمی شود ، ولی شما به برنامه موردنظرتان کاملا مطمئن هستید و بنابراین میخواهید که به آن برنامه دسترسی اینترنت را بعنوان یک قانون برای فایروال تعیین کنید. مراحل از بلاک در آوردن مانند فیلم بالا است با این تفاوت که برای بلاک کردن یا دسترسی دادن برنامه به اینترنت باید مانند عکس زیر تیک را بزنید.

7 thoughts to “فیلم آموزشی بلاک کردن یا اجازه دادن هر برنامه به اینترنت از طریق دیوار آتش (فایر وال، fire wall) برای ویندوز 7 و 8.1 و 10”

  1. سلام، من انتی ویروسمو برای اینکه اپدیت نشه دسترسی شو به نت قطع کرده بودم، الان میخام اپدیت کنم میزنه NO INTERNET CONNECTION نمیدونم چجوری بر گردونم ، این کارم کردم ولی باز همون ارور میده، باید چیکار کنم؟

  2. سلام من برای برنامه کپتیویت انجام دادم راهکار فوق رو تا غیرفعال کنم اما جواب نداد!لطفا راهنمایم کنید.

  3. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست
    اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.