Skip to main content

فیلم آموزشی بلاک کردن یا اجازه دادن هر برنامه به اینترنت از طریق دیوار آتش (فایر وال، fire wall) برای ویندوز 7 و 8.1 و 10

فیلم آموزشی بلاک کردن یا اجازه دادن  هر برنامه به اینترنت از طریق دیوار آتش (فایر وال، fire wall) برای ویندوز 7 و 8.1 و 10

بلاک کردن ;
شاید برای شما پیش آمده است که به دلایلی بخواهید تمام ارتباطات برنامه ای یا بازی را از اینترنت قطع کنید، مثلا یک برنامه دارید که فکر میکنید در صورتی که به اینترنت متصل شوید اطلاعاتتان را ارسال یا جاسوسی می کند . یا اینکه برنامه ای خاص یا برنامه هایی که نیازی به اینترنت ندارند بیشتر ترافیک اینترنت شمارار مصرف میکند و از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست چون مدام باید اینترنت بخرید. شما راحت می توانید طبق آموزش زیر دسترسی آن به اینترنت را کامل بلاک کنید.
در زیر دسترسی مرورگر فایرفاکس را توسط فایروال بلاک می کند که نتیجه اش باز نکردن هیچ وبسایتی می شود.

اجازه دادن یا از بلاک در آوردن;
اما شاید برای شما پیش آمده است که گاهی نیاز دارید یک برنامه به اینترنت دسترسی داشته باشد ولی توسط فایروال به صورت خودکار این اجازه به آن برنامه داده نمی شود ، ولی شما به برنامه موردنظرتان کاملا مطمئن هستید و بنابراین میخواهید که به آن برنامه دسترسی اینترنت را بعنوان یک قانون برای فایروال تعیین کنید. مراحل از بلاک در آوردن مانند فیلم بالا است با این تفاوت که برای بلاک کردن یا دسترسی دادن برنامه به اینترنت باید مانند عکس زیر تیک را بزنید.

فیلم های آموزشی رایگان - به زبان فارسی‎

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش ریاضی عمومی 1 504 واژه ضروری انگلیسی آموزش ورد Word 2016
آموزش ریاضی عمومی 2 آموزش واژگان ضروری TOEFL آموزش اکسل Excel 2016
آموزش معادلات دیفرانسیل آموزش واژگان ضروری IELTS آموزش شیوه ارائه علمی
آموزش آمار و احتمال مهندسی آموزش نگارش علمی در LaTeX آموزش Power Point 2016
آموزش ترسیم نمودار در اکسل آموزش آموزش های رایگان آموزش فرمول نویسی در اکسل

2 thoughts to “فیلم آموزشی بلاک کردن یا اجازه دادن هر برنامه به اینترنت از طریق دیوار آتش (فایر وال، fire wall) برای ویندوز 7 و 8.1 و 10”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.