Skip to main content

فیلم آموزشی کوتاه تبدیل عکس اسکن شده یا PDF به متن کاملا روان فارسی(تایپ شده) به صورت رایگان-100 درصد عملی

شاید برای شما پیش آمده است که وقتی یک pdf را می خواهید داخل ورد یا سایر ویرایشگر های متن کپی نمایید می بینید که کاملا فونت های فارسی به هم ریخته می شود و فرصت نوشتن کل pdf را به صورت دستی ندارید. یا همچنین تعدادی عکس های اسکن شده دارید که میخواهید آن هارا به متن تایپ شده تبدیل نمایید اما این کار بسیار زمان بر است. ما در زیر فیلم آموزشی 6 دقیقه ای قرار داده ایم که آموزش چگونگی تبدیل عکس اسکن شده یا pdf به متن تایپ شده نشان داده شده است.
موارد نیاز :

  1. داشتن یک ایمیل گوگل (جیمیل) روی مرورگر تان (آموزش ساخت جیمیل برای افرادی که جیمیل ندارند)
  2. چون گوگل درایو در ایران فیلتر است باید با استفاده از یک قند شکن یا vpn آن را رفع فیلتر کنید.
  3. ممکن است فقط بعضی از کلمات متن فارسی به هم ریخته شود که در فیلم آموزش داده شده است که چگونه این کلمات به هم ریخته شده را توسط افزونه “ویراستار”  با یک کلیک به کلمه درست تبدیل نمایید،البته اگر ویراستار استفاده ننمایید می توانید به صورت دستی این کلمات را ویرایش کنید اما برای تعداد صفحات بالا زمان بر است که دستی و با چشم چک کنید کدام کلمه مشکل دارد.(دانلود ویراستار برای افرادی که ویراستار بر روی ورد نصب نمی باشد)

فیلم آموزشی تبدیل عکس به متن فارسی تایپ شده کاملا روان:

 

دانلود فیلم

 

آموزش تبدیل PDF به متن تایپ شده روان ورد:

نکته : در بالا فیلم آموزشی تبدیل عکس به متن ورد توضیح داده شده است. برای تبدیل pdf به ورد باید از تمام صفحات آن عکس گرفته و سپس هر عکس را ذخیره کنید و هر عکس را به صورت جداگانه مانند آموزش بالا به فایل ورد تبدیل نمایید.

نکته: قبل از مشاهد فیلم اموزشی زیر حتما فیلم آموزشی بالا را مشاهده کنید تا حالت کلی تبدیل و نحوه تبدیل در فیلم زیر را درک کنید.

 

 

دانلود فیلم آموزشی

One thought to “فیلم آموزشی کوتاه تبدیل عکس اسکن شده یا PDF به متن کاملا روان فارسی(تایپ شده) به صورت رایگان-100 درصد عملی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.