Skip to main content

فیلم آموزشی ساخت اپل آیدی بدون پرداخت هیچگونه هزینه

در این آموزش قصد آموزش ساخت اپل آیدی (Apple ID) به صورت رایگان را داریم تا بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای بتوانید اپل آیدی برای دستگاه تان بسازید. این آموزش بر مبنای ساخت اپل ایدی با استفاده سایت اپل است.
1- ابتدا باید شما باید خودتان را یک فرد ساکن آمریکا جا بزنید پس نیاز دارید که با استفاده از یک نرم افزار اینکار را بکنید. (ما از نرم افزار Windscribe استفاده کرده ایم که شما می توانید از نرم فازار های دیگری استفاده کنید). در نرم افزار ما موقعیت خود را آمریکا می زنیم و شهری از آمریکا را انتخاب می کنیم که ارتباط قوی با آن شهر داشته باشد تا در حین ساخت اپل ایدی قطع نشود، در زمانی که ما این پست را ایجاد کردیم  ارتباط ما با شهر شیکاگو قوی تر از بقیه شهرهای آمریکا بود(مانند تصویر زیر).

 

2- به سایت تولید کننده آدرس های امریکا  وارد می شویم و یک آدرس با توجه به موقعیتی که نرم افزار ف.یلتر  .ش.ک.ن ایجاد کرده است تولید می کنیم.

 

3- به سایت ساخت اپل آیدی اپل وارد می شویم و اطلاعات خود را وارد میکنیم. دقت شود که ایمیلی که وارد می کنید حتما در دسترس باشد و پسورد باید شامل  حداقل یک حرف انگیلیسی کوچک و یک حرف انگلیسی بزرگ و عددد باشد و تعداد کاراکترهای پسورد باید حداقل 8 رقم باشد.

توضیحات فوق به صورت فیلم آموزشی انجام می شود

 

 دانلود فیلم

4- بعد از اینکه اپل آیدی را ساختیم حالا باید اپل ایدی را در آیتونز گوشی یا لپتاپ وارد کنیم. که در این حالت مشکل اصلی این است که اگر شما با IP ایران وصل اینترنت شوید آنگاه به مشکل می خورید. و  چون  تا زمانیکه آپل آیدی ثبت نشود نمی توانید برنامه تغییر IP روی دستگاه اپل خود نصب کنید  تا متوجه وصل شدن شما از کشوری غیر از آمریکا نشود. بنابراین برای تغییر IP شما باید یک اینترنت که IP  آمریکا را داشته باشد روی دستگاه اپل خود برقرار کنید که برای اینکار یا باید VPN های L2TP  بخرید یا از روش   زیر که رایگان است استفاده نمایید.

 اگر لپتاپ یا یک سیستم کامپیوتری که کارت شبکه وایرلس دراد و همچنین ویندوز آن 10 است می توانید همانند فیلم آموزشی زیر، همان اینترنتی که بر روی سیستم خود با IP آمریکا ایجاد کرده اید را به اشتراک بگذارید و با دستگاه خود وصل آن اینترنت شوید و وارد اپل آیدی بشوید و  دیگر کار تمام است.

 

فیلم آموزشی به اشتراک گذاشتن اینترنت فیلتر نشده برای وارد کردن اپل آیدی در آیتونز

One thought to “فیلم آموزشی ساخت اپل آیدی بدون پرداخت هیچگونه هزینه”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.