Skip to main content

بهترین آموزش برای نصب نرم افزار یادگیری زبان (رزتا استون) و سطح های آن

رزتا استون ( Rosetta Stone) یک نرم‌افزار آموزش زبان است که توسط شرکت رزتا استون منتشر می‌گردد. این نرم‌افزار چندرسانه‌ای به وسیله تصویر، صدا و ویدئو و در عین حال بدون ترجمه، به آموزش کلمات و دستور زبان می‌پردازد. نرم‌افزار رزتا استون به آموزش اکثر زبان‌های زنده جهان از جمله انگلیسی (دو لهجه بریتانیایی و آمریکایی)، اسپانیایی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، چینی، کره‌ای، هندی، تایلندی، عبری، عربی و فارسی … می‌پردازد. شما برای اینکه بتوانید از این نرم افزار استفاده کنید باید اول نرم افزار را نصب کنید دوم آن را فعال کنید و سوم هم سطح های مختلف زبان موردنظرتان را به آن اضافه نمایید.

شاید نصب و راه اندازی این نرم افزار برای خیلی از افراد مسئله دشواری است چون که بعد از نصب این نرم افزار باید کتابخانه یا به عبارتی سطح های مختلی از زبانی که میخواهید آن را یادبگیرید را باید به آن اضافه کنید اما با خطاهای مختلفی روبه رو می شوید.  در این آموزش شما به صورت خیلی راخت و ساده ترین روش ممکن نحوه نصب و راه ندازی سطح های مختلف نرم افزار را به صورت فیلم آموزشی زیر یاد می گیرید.

شما باید ابتدا نرم افزار را از این لینک دانلود نمایید. جدیترین نسخه (نسخه ی 5.0.37) را دانلود میکنیم چون نسخه های دیگر بعد از نصب وقتی که می خواهیم اجا کنیم خطاهای مختلفی دارندو یک سری مشکلات دیگر هم دارند.بعد از نصب نرم افزار باید سطح های زبانی که می خواهیم یادبگیریم را دانلود می نماییم از این لینک  که چون ما زبان انگلیسی مورد نیاز ما است زبان انگلیسی را دانلود می نماییم و شما هر زبانی را که نیاز دارید می توانید از لینک ذکر شده دانلود و همانند آموزش زیر آن را به نرم افزار اضافه کنید.

 

2 thoughts to “بهترین آموزش برای نصب نرم افزار یادگیری زبان (رزتا استون) و سطح های آن”

  1. با سلام و تشکر از ویدئو آموزشی بسیار عالیتون
    میشه همزمان دو زبان را در یک نرم افزار رزتا نصب کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.