Skip to main content

فیلم آموزشی سریعترین روش قفل گذاشتن بر روی درایو یا هارد اکسترنال توسط bitlocker در ویندوز10و 8.1 و7 + دانلود

در زیر فیلم آموزشی قفل گذاشتن بر روی درایو و هارد اکسترنال توسط bitlocker در ویندوز های 10و 8.1 و7  قرار داده شده است که میتوانید مشاهده یا دانلود نمایید.

توضیحات بیشتر : در این فیلم  رمز درایو را به صورت یک فایل در محل موردنظرمان ذخیره کرده ایم تا درصورتیکه پسورد را فراموش کرده بتوانیم با این فایل درایو مورد نظر را قفل گشایی و باز نماییم.

همچنین توحه کنید که بعد از هر بار باز کردن درایو برای قفل شدن مجدد درایو باید سیستم خاموش یا ری استارت شود.

توجه : بعد از شروع شدن  به رمزگذاری کردن درایو باید منتظر بمانید که سیستم کل درایو را رمزگذاری نماید و به 100% برسد ، و از خاموش کردن سیستم جدا خوداری نمایید(جهت طولانی نشدن فیلم آموزشی ما  در فیلم، رمزگزاری  درایو را متوقف کرده ایم بنابراین شما تا 100% و کامل شدن منتطر بمانید)

توجه : در فیلم بر روی هارد اکسترنال bitlocker  را فعال کرده ایم که این روش برای درایو های لپتاپ یا سیستم موردنظرتان دقیقا مشابه می باشد.

 

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید .

 

 

 

 مشاهده فیلم : 

 

2 thoughts to “فیلم آموزشی سریعترین روش قفل گذاشتن بر روی درایو یا هارد اکسترنال توسط bitlocker در ویندوز10و 8.1 و7 + دانلود”

 1. سلام من وسط قفل گزاری کامپیوترم خاموش شد و بعد که روشن کردم با رمز قبلی رفت تو هارد اما بعدا که دوباره کامپیوتر رو روشن کردم وقتی میخواستم وارد هاردم شم وقتی رمزو وارد میکنم میگه رمز اشتباه و بعد از اونم ارور 0x8007007a را نشون میده لطفا راهنمایی کنید .
  (
  اطلاعات توی هارد مهم نیست)

  1. سلام دوست عزیز
   منظور شما درایو است یا هارد اکسترنال؟
   احتمالا caps lock روشن است و یا اگر رمز شما شامل حروف باشد احتمالا کیبرد شما روی فارسی است
   موارد بالا را تست نمایید اگر مشکل حل نشد باید هارد اکسترنال یا درایو را فورمت نمایید(اطلاعات قابل ریکاوری شدن نیستند)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.